ART / Lithographs / Litograph in colors 14672118
nr 1467 2118
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Sod, 1942, ej numrerad, 'höstkväll'. Litograph in colors, Image dimensions: 11, 5x31cm, outer dimensions including frame: 30x50cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Höstkväll". Signerad, daterad 1942, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 11,5x31cm, yttermått inklusive ram: 30x50cm
700
SEK 350
Monday May 16 2022
at 20:43:24
13/5 07:06:14
300 kr
13/5 15:02:07
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson